Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:

BDO-serien G14 9er avd. 06
# Lag K D P
1 Åfjord 2 14 30 31
2 Ørland 15 25 29
3 Osen/Steinsdalen 14 18 28
4 Rissa 14 3 24
5 Stadsbygd /Vanvik 2 15 -23 13
6 Fosen 2 15 -26 13
7 Leksvik 15 -27 10
Siste synk: 12:48

18.09 18:30 Ørland stadion Del A H
Ørland G14-1 - Osen/Steinsdalen -
30.09 18:30 Åsly kunstgress B
Rissa - Ørland G14-1 -
05.10 14:00 Ørland stadion Del A H
Ørland G14-1 - Fosen 2 -
11.09 18:30 Trøa kunstgress Del B B  
Leksvik - Ørland G14-1 1 - 6  
07.09 14:00 Ørland stadion Del A H  
Ørland G14-1 - Stadsbygd /Vanvik 2 5 - 1  
02.09 18:30 Åset kunstgress Del B B  
Åfjord 2 - Ørland G14-1 1 - 1  
21.08 18:30 Marienborg gras Del A B  
Fosen 2 - Ørland G14-1 0 - 4  
14.08 18:30 Gryta Kunstgress B H  
Ørland G14-1 - Rissa 0 - 2  
05.10 14:00 Ørland stadion Del A H  
Ørland G14-1 - Fosen 2 -  
30.09 18:30 Åsly kunstgress B  
Rissa - Ørland G14-1 -  
18.09 18:30 Ørland stadion Del A H  
Ørland G14-1 - Osen/Steinsdalen -  
11.09 18:30 Trøa kunstgress Del B B  
Leksvik - Ørland G14-1 1 - 6  
07.09 14:00 Ørland stadion Del A H  
Ørland G14-1 - Stadsbygd /Vanvik 2 5 - 1  
02.09 18:30 Åset kunstgress Del B B  
Åfjord 2 - Ørland G14-1 1 - 1  
21.08 18:30 Marienborg gras Del A B  
Fosen 2 - Ørland G14-1 0 - 4  
14.08 18:30 Gryta Kunstgress B H  
Ørland G14-1 - Rissa 0 - 2  
19.06 18:30 Ørland Stadion A H  
Ørland G14-1 - Leksvik 8 - 0  
16.06 13:00 Stadsbygd kunstgras B  
Stadsbygd /Vanvik 2 - Ørland G14-1 3 - 5  
05.06 18:30 Ørland Stadion A H  
Ørland G14-1 - Åfjord 2 10 - 4  
27.05 18:30 Furuly stadion Del A B  
Osen/Steinsdalen - Ørland G14-1 2 - 1  
24.05 18:30 Ørland Stadion A H  
Ørland G14-1 - Fosen 2 2 - 2  
20.05 18:30 Langsand gress B  
Rissa - Ørland G14-1 5 - 7  
15.05 18:30 Gryta Kunstgress A H  
Ørland G14-1 - Osen/Steinsdalen 1 - 2  
08.05 18:30 Trøa kunstgress Del A B  
Leksvik - Ørland G14-1 2 - 5  
01.05 18:30 Gryta Kunstgress A H  
Ørland G14-1 - Stadsbygd /Vanvik 2 7 - 2  
24.04 18:30 Åset kunstgress Del B B  
Åfjord 2 - Ørland G14-1 12 - 2  
01.04 19:00 Hemne Sparebank Arena Del A B  
KIL/Hemne - Ørland G14-1 17 - 1  
16.03 14:00 H  
Ørland G14-1 - Strindheim 2 3 - 0  
10.03 13:00 Gryta Kunstgress A H  
Ørland G14-1 - Meldal 10 - 1  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift