Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:

BDO-serien G16 2.div avd. 04 Vår
# Lag K D P
1 Vanvik /Stadsbygd 7 26 21
2 Åfjord 7 11 18
3 Byneset 7 6 13
4 Flatås 7 13 12
5 Fosen 7 -2 8
6 Ørland 7 -23 6
7 Leksvik 7 -10 4
8 Rissa 7 -21 0
Siste synk: 18:09

21.09 14:00 Viksletta kunstgress B
Malvik - Ørland G16-1 -
27.09 17:45 Lundavoll gras H
Ørland G16-1 - Åfjord -
04.10 19:30 Dalgård kunstgress B
Tiller 2 - Ørland G16-1 -
18.10 19:30 Gryta kunstgressbane H
Ørland G16-1 - Strindheim 3 -
14.09 12:00 Lundavoll gras H  
Ørland G16-1 - Byneset 2 - 1  
06.09 20:00 Utleira Kunstgress B  
Utleira 2 - Ørland G16-1 5 - 0  
30.08 19:30 Åsheim kunstgress B  
Kattem 2 - Ørland G16-1 4 - 3  
23.08 19:30 Lundavoll H  
Ørland G16-1 - Nationalkameratene 2 3 - 2  
19.08 20:00 Oksvoll B  
Fosen - Ørland G16-1 3 - 1  
18.10 19:30 Gryta kunstgressbane H  
Ørland G16-1 - Strindheim 3 -  
04.10 19:30 Dalgård kunstgress B  
Tiller 2 - Ørland G16-1 -  
27.09 17:45 Lundavoll gras H  
Ørland G16-1 - Åfjord -  
21.09 14:00 Viksletta kunstgress B  
Malvik - Ørland G16-1 -  
14.09 12:00 Lundavoll gras H  
Ørland G16-1 - Byneset 2 - 1  
06.09 20:00 Utleira Kunstgress B  
Utleira 2 - Ørland G16-1 5 - 0  
30.08 19:30 Åsheim kunstgress B  
Kattem 2 - Ørland G16-1 4 - 3  
23.08 19:30 Lundavoll H  
Ørland G16-1 - Nationalkameratene 2 3 - 2  
19.08 20:00 Oksvoll B  
Fosen - Ørland G16-1 3 - 1  
20.06 19:30 Skavelmyra B  
Vanvik /Stadsbygd - Ørland G16-1 6 - 0  
06.06 20:00 Åset kunstgress B  
Åfjord - Ørland G16-1 7 - 1  
24.05 19:30 Byneset kunstgress B  
Byneset - Ørland G16-1 3 - 0  
20.05 19:00 Lundavoll H  
Ørland G16-1 - Leksvik 5 - 2  
02.05 20:00 Gryta Kunstgress H  
Ørland G16-1 - Rissa 2 - 1  
26.04 20:00 Flatåsen kunstgress B  
Flatås - Ørland G16-1 11 - 1  
11.04 20:00 Gryta Kunstgress H  
Ørland G16-1 - Fosen 1 - 3  
21.03 19:30 Gryta Kunstgress H  
Ørland G16-1 - Vanvik /Stadsbygd 0 - 8  
13.03 18:45 Sørborgen kunstgress B  
Klæbu - Ørland G16-1 5 - 1  
06.03 19:00 Gryta Kunstgress H  
Ørland G16-1 - Trygg/Lade 2 1 - 10  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift