Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
16.09
17:00-18:30
Ørland Stadion
Vi møtes på stadion, men mest sannsynlig må vi flytte oss til banen ved skolen.

BDO-serien J14 9er avd 05
# Lag K D P
1 Åfjord 12 42 31
2 Ørland 12 32 26
3 Stadsbygd 12 0 18
4 Fosen 13 -11 14
5 Rissa 12 -6 11
6 Osen/Steinsdalen 7er 13 -57 6
7 Leksvik 7er 0 0 0
Siste synk: 18:16

18.09 18:30 Ørland stadion Del B H
Ørland J14-1 - Åfjord -
25.09 18:30 Åsly kunstgress B
Rissa - Ørland J14-1 -
02.10 18:30 Gryta Kunstgress H
Ørland Ballklubb Jenter 14 år - Stadsbygd -
09.10 18:30 Gryta kunstgressbane Del B H
Ørland J14-1 - Stadsbygd -
15.09 15:00 Trøa kunstgress Del A1 B  
Leksvik 7er - Ørland J14-1 -  
11.09 18:30 Trøa kunstgress B  
Leksvik - Ørland Ballklubb Jenter 14 år -  
08.09 14:00 Ørland stadion Del A H  
Ørland J14-1 - Fosen 5 - 1  
04.09 18:30 Furuly stadion B  
Osen/Steinsdalen 7er - Ørland J14-1 2 - 16  
21.08 18:30 Stadsbygd kunstgras B  
Stadsbygd - Ørland J14-1 2 - 2  
09.10 18:30 Gryta kunstgressbane Del B H  
Ørland J14-1 - Stadsbygd -  
02.10 18:30 Gryta Kunstgress H  
Ørland Ballklubb Jenter 14 år - Stadsbygd -  
25.09 18:30 Åsly kunstgress B  
Rissa - Ørland J14-1 -  
18.09 18:30 Ørland stadion Del B H  
Ørland J14-1 - Åfjord -  
15.09 15:00 Trøa kunstgress Del A1 B  
Leksvik 7er - Ørland J14-1 -  
11.09 18:30 Trøa kunstgress B  
Leksvik - Ørland Ballklubb Jenter 14 år -  
08.09 14:00 Ørland stadion Del A H  
Ørland J14-1 - Fosen 5 - 1  
04.09 18:30 Furuly stadion B  
Osen/Steinsdalen 7er - Ørland J14-1 2 - 16  
21.08 18:30 Stadsbygd kunstgras B  
Stadsbygd - Ørland J14-1 2 - 2  
18.08 07:30 Lundavoll A H  
Ørland Ballklubb Jenter 14 år - Oppdal -  
17.08 15:30 Lundavoll B B  
Oppdal - Ørland Ballklubb Jenter 14 år -  
17.08 08:00 Lundavoll A B  
Sverresborg - Ørland Ballklubb Jenter 14 år -  
16.08 18:40 Lundavoll A B  
Trygg/Lade - Ørland Ballklubb Jenter 14 år -  
14.08 18:30 Gryta Kunstgress A H  
Ørland J14-1 - Rissa 2 - 1  
19.06 18:30 Åset kunstgress B  
Åfjord - Ørland J14-1 1 - 0  
12.06 18:30 Ørland stadion Del B2 H  
Ørland J14-1 - Leksvik 7er 4 - 2  
05.06 18:30 Marienborg gras Del A B  
Fosen - Ørland J14-1 1 - 1  
29.05 18:30 Furuly stadion Del B B  
Osen/Steinsdalen 7er - Ørland J14-1 3 - 6  
22.05 18:30 Ørland Stadion B H  
Ørland J14-1 - Stadsbygd 5 - 0  
20.05 18:30 Gryta Kunstgress B H  
Ørland J14-1 - Fosen 2 - 1  
15.05 18:30 Åsly kunstgress B  
Rissa - Ørland J14-1 0 - 4  
09.05 18:30 Gryta Kunstgress A H  
Ørland J14-1 - Åfjord 1 - 3  
01.05 18:30 Trøa kunstgress Del A1 B  
Leksvik 7er - Ørland J14-1 2 - 1  
10.04 18:30 Ørland stadion Del B2 H  
Ørland J14-1 - Osen/Steinsdalen 7er 5 - 2  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift