Kamprapport ØBK- Utleira 1-3

ØBK J17 besøkte Utleira tirsdag kveld og leverte en meget god kamp. Marginene var ikke helt på vår side, så Utleira stakk av med seieren.

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
TIR
15.10
17:00-18:30
Gryta Kunstgress

BDO-serien J17 2.div avd 03 Vår
# Lag K D P
1 Byåsen KF /Byåsen IL 10 47 28
2 Leksvik 10 4 21
3 Astor 10 22 19
4 Sverresborg 2 10 -23 12
5 Stadsbygd 10 -20 6
6 Ørland 10 -30 3
Siste synk: 23:45

16.10 19:30 Havstein kunstgress B
Sverresborg 2 - Ørland J17-1 -
01.10 18:00 Lundavoll H  
Ørland J17-1 - Stadsbygd 1 - 5  
24.09 19:30 Utleira Kunstgress B  
Utleira - Ørland J17-1 3 - 1  
15.09 17:00 Lundavoll H  
Ørland J17-1 - Ranheim 2 2 - 1  
14.09 14:00 Lundavoll H  
Ørland J17-1 - Lånke 5 - 1  
31.08 18:00 Remyra kunstgress B  
Skogn - Ørland J17-1 10 - 0  
16.10 19:30 Havstein kunstgress B  
Sverresborg 2 - Ørland J17-1 -  
01.10 18:00 Lundavoll H  
Ørland J17-1 - Stadsbygd 1 - 5  
24.09 19:30 Utleira Kunstgress B  
Utleira - Ørland J17-1 3 - 1  
15.09 17:00 Lundavoll H  
Ørland J17-1 - Ranheim 2 2 - 1  
14.09 14:00 Lundavoll H  
Ørland J17-1 - Lånke 5 - 1  
31.08 18:00 Remyra kunstgress B  
Skogn - Ørland J17-1 10 - 0  
31.08 13:00 Selbu kunstgress B  
Selbu - Ørland J17-1 8 - 1  
29.08 19:00 Lundavoll H  
Ørland J17-1 - Skaun 1 - 10  
13.08 19:00 Lundavoll H  
Ørland J17-1 - Orkla /Orkanger 5 - 5  
21.06 19:00 B  
Byåsen KF /Byåsen IL - Ørland J17-1 3 - 0  
16.06 16:00 Gryta Kunstgress H  
Ørland J17-1 - Sverresborg 2 2 - 4  
04.06 18:30 Trøa kunstgress B  
Leksvik - Ørland J17-1 6 - 1  
28.05 18:30 Stadsbygd kunstgras B  
Stadsbygd - Ørland J17-1 4 - 0  
25.05 14:00 Lundavoll H  
Ørland J17-1 - Astor 2 - 3  
19.05 16:00 Gryta Kunstgress H  
Ørland J17-1 - Byåsen KF /Byåsen IL 0 - 7  
09.05 19:00 Havstein kunstgress B  
Sverresborg 2 - Ørland J17-1 4 - 3  
30.04 20:00 Gryta Kunstgress H  
Ørland J17-1 - Leksvik 1 - 3  
23.04 19:30 Gryta Kunstgress H  
Ørland J17-1 - Stadsbygd 3 - 0  
10.04 19:30 Dalgård kunstgress B  
Astor - Ørland J17-1 8 - 0  
23.03 14:00 H  
Ørland J17-1 - Remyra 0 - 0  
09.03 13:00 Gryta Kunstgress H  
Ørland J17-1 - Ranheim 2 - 4  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift