Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:

BDO-serien G16 3.div avd. 04 Vår
# Lag K D P
1 Kattem 3 10 32 25
2 Ranheim 3 10 8 19
3 Trond 3 10 -2 15
4 Nationalkameratene 3 10 3 13
5 Strindheim 4 10 -5 13
6 Ørland 2 10 -36 3
Siste synk: 18:30

16.09 20:00 Nissekollen kunstgress B
Nardo 2 - Ørland G16-2 -
18.09 19:30 Trøa kunstgress B
Leksvik - Ørland G16-2 -
26.09 17:45 Lundavoll gras H
Ørland G16-2 - Ranheim 4 -
01.10 19:30 Rosenborgbanen 11er B
Trond 3 - Ørland G16-2 -
17.10 19:30 Gryta kunstgressbane H
Ørland G16-2 - Rissa -
16.09 20:00 Nissekollen kunstgress B  
Nardo 2 - Ørland G16-2 -  
12.09 18:30 Lundavoll gras H  
Ørland G16-2 - Nardo 2 -  
05.09 19:30 Åsly kunstgress B  
Rissa - Ørland G16-2 -  
01.09 17:00 Lundavoll gras H  
Ørland G16-2 - Trond 3 3 - 0  
29.08 19:30 Ranheim Arena 2 B  
Ranheim 4 - Ørland G16-2 9 - 0  
17.10 19:30 Gryta kunstgressbane H  
Ørland G16-2 - Rissa -  
01.10 19:30 Rosenborgbanen 11er B  
Trond 3 - Ørland G16-2 -  
26.09 17:45 Lundavoll gras H  
Ørland G16-2 - Ranheim 4 -  
18.09 19:30 Trøa kunstgress B  
Leksvik - Ørland G16-2 -  
16.09 20:00 Nissekollen kunstgress B  
Nardo 2 - Ørland G16-2 -  
12.09 18:30 Lundavoll gras H  
Ørland G16-2 - Nardo 2 -  
05.09 19:30 Åsly kunstgress B  
Rissa - Ørland G16-2 -  
01.09 17:00 Lundavoll gras H  
Ørland G16-2 - Trond 3 3 - 0  
29.08 19:30 Ranheim Arena 2 B  
Ranheim 4 - Ørland G16-2 9 - 0  
22.08 19:00 Lundavoll H  
Ørland G16-2 - Leksvik 1 - 9  
22.06 12:00 Lundavoll H  
Ørland G16-2 - Nationalkameratene 3 3 - 2  
13.06 18:30 Åsheim kunstgress B  
Kattem 3 - Ørland G16-2 3 - 0  
08.06 12:00 Lundavoll H  
Ørland G16-2 - Trond 3 4 - 5  
30.05 19:30 EXTRA Arena B  
Ranheim 3 - Ørland G16-2 8 - 0  
25.05 16:00 Hallset kunstgress B  
Nationalkameratene 3 - Ørland G16-2 4 - 1  
23.05 18:30 Lundavoll H  
Ørland G16-2 - Strindheim 4 0 - 8  
09.05 19:45 Gryta Kunstgress H  
Ørland G16-2 - Kattem 3 1 - 5  
01.05 18:30 Rosenborgbanen 11er B  
Trond 3 - Ørland G16-2 5 - 0  
25.04 18:30 Gryta Kunstgress H  
Ørland G16-2 - Ranheim 3 2 - 5  
07.04 14:00 Ruta Arena B  
Strindheim 4 - Ørland G16-2 5 - 3  
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift